Dr.Diesel's homepage

Můj Golf - Galerie

 • Dr.Diesel's golf final :) (09.11.2012)
  Tak v tomhle stavu golf zmenil majitele ;-)
  R32 narazniky, GLI jetta prahy, R32 interier, KW Var3 Innox Line, Brock B1 8.5x15 predek, 10x17 zadek.
 • Výměna haldexu (16.04.2007)
  Na golfu jsme vyměnili Haldex, postup jsem sepsal do samostatného článku.
 • Maska na golfíka (27.09.2006)
  Na Golfika přišla po dlooouhý době přední maska. Až budou lepší fotoz, přidám. Z horní lišty musel kvůli mračení a sání pod ním pryč přebytečný materiál, moc krásy to nepobralo, ale lepší, než kdyby to tam bylo zavřený... Otevírací táhlo pak nějak vymyslíme z origa, který sme inteligentně nechali na druhý dílně...
 • R32 sedačky (14.11.2005)
  Tak golfíku přibyla další parádička. R32 sedačky, sháněl jsem je dlouho, ale je to super. Budu akorát muset drobátko zhubnout, sou dost natěsno :-) Fotky sou zatim nic moc, nafotim pak líp.
 • Můj Golf (9) - naleštění (21.07.2005)
  A po dílně následovalo naleštění golfíka, aby mu to slušelo. Strávil sem na tom asi 2 dny včetně leštění koncovky a podobných detailů.
  Aktuální stav Golfa.
 • Můj Golf (8) - usazení kapoty (21.07.2005)
  Tak na golfa přišla kapota po laku. Bez nárazníku jsem se trochu vyděsil a začal přemejšlet, kde seženu jinou :-D. Ale po nasazení nárazníku jsem názor změnil, dopadlo to podle mě super. Takže exteriér golfíka je zdá se (možná až na neony, clonítko, fólie - ještě se uvidí) hotov. Golf opouští po dlooouhé době dílnu. Ale vyplatilo se 8-).
 • Můj Golf (7) - nalepení křidýlka (21.07.2005)
  Tak na golfíka putovalo hezký křidýlko - bylo relativně dost drahý, ale líbílo se mi ;). Na dílně jsem se pekloval s nárazovou lištou zadních dveří - oboustranná páska, kterou je nalepená z výroby by snad udržela vagón uhlí na stropě...
 • Můj Golf (6) - realizace mračení (21.07.2005)
  Tak tu máme obsáhlejší galerii z realizace mračení. Radkovi jsem do telefonu řekl, že jsem si vybral rovnou variantu, přijdu na dílnu a ejhle, na autě oblouky :-D. Koukam jak paprika. Radek, že to může zase sbrousit.
  Po chvíli přemýšlení jsem se rozhod zkusit něco novýho a že tam ty oblouky necháme. Všimněte si pár fotografií kamaráda Radka ala soused v Kutilovi Timovi :-D. Na auto jsme pak z mojí nedočkavosti nahrubo usadili novej nárazník už po laku a dalším doděláváním návaznosti na vytažený blatníky.
 • Můj Golf (5) - mračení (21.07.2005)
  Tak jsme začali vymejšlet, co s kapotou (nebojte, tohle není tuzing varianta, se kterou nakonec budu jezdit :) ). Kamarád trval na tom, že je to dobrý bez protažení, já ale mračení dělat od začátku na golfa chtěl. Co s tim teď? :) Takže měli jsme dvě varianty - jednu rovně přes světla, jednu do oblouku. Asi tři dny jsem se rozmýšlel, vybral sem si rovnou variantu - ale... jak to dopadlo uvidíte v pokračování :)).
 • Můj Golf (4) - první usazení nárazníku (21.07.2005)
  Tak na Golfa se nahrubo usadil novej nárazník a připravila se haubna na protažení. Nárazník jsem chtěl nějakej neokoukanej, ale ne zase ultradrahej (kdy mi z výběru vypadl nárazník R-RX od Riegera. Na ebay jsem pak objevil tenhle a dražby přes Rajdlose - timto mu diky, poslal sem mu karton pivek, ale skoncily u jeho fatika :-).
  Začátek dlouhodobějšího pobytu na dílně.
 • Můj Golf (3) (20.09.2003)
  Tak mám kárku zpátky z lakovwny, bohužel jak už asi víte, tak fotky těsne před lakem nemám, protože sem neměl s sebou digitála, ale mám prej fotoz na normálním kinofilmu takže to pak nascanuju ;)
 • Můj Golf (2) (12.09.2003)
  Golfík putoval na dílnu, nyní v přestavbě, dám sem ale průběžná fotoz ;)
 • Můj Golf (29.04.2003)
  První fáze, pouze zadní světla a kola Brock B1 - nákladná, ale podle mě dobrá investice ;)

© 2005 - 2019 Dr.Diesel