Dr.Diesel's homepage

Galerie

 • Dr.Diesel's golf final :) (09.11.2012)
  Tak v tomhle stavu golf zmenil majitele ;-)
  R32 narazniky, GLI jetta prahy, R32 interier, KW Var3 Innox Line, Brock B1 8.5x15 predek, 10x17 zadek.
 • Výměna haldexu (16.04.2007)
  Na golfu jsme vyměnili Haldex, postup jsem sepsal do samostatného článku.
 • Maska na golfíka (27.09.2006)
  Na Golfika přišla po dlooouhý době přední maska. Až budou lepší fotoz, přidám. Z horní lišty musel kvůli mračení a sání pod ním pryč přebytečný materiál, moc krásy to nepobralo, ale lepší, než kdyby to tam bylo zavřený... Otevírací táhlo pak nějak vymyslíme z origa, který sme inteligentně nechali na druhý dílně...
 • BAZAR - Highline sedačky (07.04.2006)
  Prodám sedačky Golf IV Highline 4dv, šedé s bočními SRS, výškově stavitelné, fotky ve fotogalerii. Cenu nabídněte na e-mail dr(tecka)diesel(zavinac)seznam(tecka)gronsko :-) (Hledejte v e-mailu chybu, verim vam 8-) )
  Takze pridal jsem zadni lavici, take na prodej.
 • R32 sedačky (14.11.2005)
  Tak golfíku přibyla další parádička. R32 sedačky, sháněl jsem je dlouho, ale je to super. Budu akorát muset drobátko zhubnout, sou dost natěsno :-) Fotky sou zatim nic moc, nafotim pak líp.
 • Minisraz v Modřanech na McDonalds (04.08.2005)
  Tak včera jsme se vyrazili kouknout na Meka do Modřan na kamarádova Golfa. Má to kousek, takže dle dohody na osmou tam. Když jsme dorazili, on nikde. Po nějaký době se ozvalo silný basový dunění, po skouknutí jeho průjezdu jsme očekávali jeho příjezd. A ono nic. Zavolali jsme mu a prej já nemůžu, musim domů, mám návštěvu. Vrchol trapnosti, do golfa má nacpáno hodně peněz, ale tohle bylo fakt ubohý. Holt někdo když má hodně udělaný auto, tak myslí, že se z něj všichni po...
  Kamarád se přišel ukázat s černým B5 facelift passatem s béžovým interierem, super elegance 8-), před prodejem ale předchozího majitele někdo ošklivě nabral na parkovišti, takže bude ještě následovat oprava.
  Nenechali jsme si ale zkazit večer průjezdem hypersuperultragolfa (joke,kouknu se, ale neposeru se z toho,že má někdo v káře nacpaný nesmyslný prachy), kvůli kterému jsme jeli přes celou Prahu, dali pokec, u meka kafe a rozjeli se dom 8-)
 • Můj Golf (9) - naleštění (21.07.2005)
  A po dílně následovalo naleštění golfíka, aby mu to slušelo. Strávil sem na tom asi 2 dny včetně leštění koncovky a podobných detailů.
  Aktuální stav Golfa.
 • Můj Golf (8) - usazení kapoty (21.07.2005)
  Tak na golfa přišla kapota po laku. Bez nárazníku jsem se trochu vyděsil a začal přemejšlet, kde seženu jinou :-D. Ale po nasazení nárazníku jsem názor změnil, dopadlo to podle mě super. Takže exteriér golfíka je zdá se (možná až na neony, clonítko, fólie - ještě se uvidí) hotov. Golf opouští po dlooouhé době dílnu. Ale vyplatilo se 8-).
 • Můj Golf (7) - nalepení křidýlka (21.07.2005)
  Tak na golfíka putovalo hezký křidýlko - bylo relativně dost drahý, ale líbílo se mi ;). Na dílně jsem se pekloval s nárazovou lištou zadních dveří - oboustranná páska, kterou je nalepená z výroby by snad udržela vagón uhlí na stropě...
 • Můj Golf (6) - realizace mračení (21.07.2005)
  Tak tu máme obsáhlejší galerii z realizace mračení. Radkovi jsem do telefonu řekl, že jsem si vybral rovnou variantu, přijdu na dílnu a ejhle, na autě oblouky :-D. Koukam jak paprika. Radek, že to může zase sbrousit.
  Po chvíli přemýšlení jsem se rozhod zkusit něco novýho a že tam ty oblouky necháme. Všimněte si pár fotografií kamaráda Radka ala soused v Kutilovi Timovi :-D. Na auto jsme pak z mojí nedočkavosti nahrubo usadili novej nárazník už po laku a dalším doděláváním návaznosti na vytažený blatníky.
 • Můj Golf (5) - mračení (21.07.2005)
  Tak jsme začali vymejšlet, co s kapotou (nebojte, tohle není tuzing varianta, se kterou nakonec budu jezdit :) ). Kamarád trval na tom, že je to dobrý bez protažení, já ale mračení dělat od začátku na golfa chtěl. Co s tim teď? :) Takže měli jsme dvě varianty - jednu rovně přes světla, jednu do oblouku. Asi tři dny jsem se rozmýšlel, vybral sem si rovnou variantu - ale... jak to dopadlo uvidíte v pokračování :)).
 • Můj Golf (4) - první usazení nárazníku (21.07.2005)
  Tak na Golfa se nahrubo usadil novej nárazník a připravila se haubna na protažení. Nárazník jsem chtěl nějakej neokoukanej, ale ne zase ultradrahej (kdy mi z výběru vypadl nárazník R-RX od Riegera. Na ebay jsem pak objevil tenhle a dražby přes Rajdlose - timto mu diky, poslal sem mu karton pivek, ale skoncily u jeho fatika :-).
  Začátek dlouhodobějšího pobytu na dílně.
 • Škoda 110LS (15.07.2005)
  Tak na tohle se podívejte, uloveno před Tescem v Letňanech. Ostřikovače na stěračích ala Mercedes Benz (vždyť je to taky MB :-D), vevnitř červená alcantara :-). A to náporový sání vzadu je bezchybná záležitost. Hrdě u něj pózuje kamarád Michal.
  Pozn. Chtěl počkat na majitele, že okamžitě vymění za svýho Passata, ale nakonec jsme spokojeně odešli bloumat po hypermarketu. Co jinýho dělat o půlnoci po důkladným mytí v Modřanech :-D.
 • Mytí v Modřanech (15.07.2005)
  Poté co jsem měl v neděli kárku naleštěnou jsem v pondělí jel do Prahy v opravdu monzunovým počasí, takže kárka vypadala jak půl roku nemytá. To se muselo hned napravit. Rada na začátek: Agip na Chodově už zdaleka není co býval, takže na něj radši zapomeňte, ucpaná hadice má proti tomu větší tlak. Sešli jsme se teda v Modřanech. Přijel jsem s kámošem pozdě (v 7 sme tam měli být a já v 7 vyrážel), takže kokyn byl už na odjezdu, stihli sme to taktak ;). Foťák jsem vyndal pozdě, takže jsou fotky jak bambusáci v tunelu, ale alespoň něco ;).
 • Vosk od Sonaxu (15.07.2005)
  Golfíka jsem navoskoval od Sonaxu a takhle pěkně se udělaly obrovský kapky na kastli, asi to něco bude umět 8-).
 • Tuningsraz Milovice (18.06.2005)
  V Milovicích proběhl tuningsraz, dorazil jsem se pochlubit, dal jsem si i sprinty, dobrej pokec s lidma z Dieselpoweru. Počásko se vydařilo, cena dost rozumná, aut hodně 8-).
 • Minisraz s Chudym studentem (14.06.2005)
  Tak sme si dneska dali s Chudym studentem dostaveníčko na vyhlídce na Slapech. Počásko jakž takž - nepršelo, ale byla zima. Co taky člověk chce v červnu :-/. Ale když má káru po takový době na dílně (fotky ještě dodám), je rád, že může jet kamkoliv, třeba i do práce :-D.
 • Fotogalerie motoru ARL (30.05.2005)
  Nafocený vymontovaný motor ARL (TDI 110kW)
 • Autotuning Czech sraz na Pávově (09.06.2004)
  Tak počasí nám moc nepřálo, takže sem se ráno rozhodoval, jestli vůbec vyrazim. Jak se ale na chvilku udělalo hezky, sbalil sem fidlátka na mytí a Golfa a vyrazil sem :). Mladá se mnou nejela a možná to bylo dobře, protože by tam asi efektní oblečení celkem utrpělo. Gumovky rozhodně nebyly out :) Nejhorší to měli ti, co zajeli dozadu na trávu a když se snažili vyjet, prostě neměli moc šanci. Takže se různě tlačilo a strkalo, aby se auta dostali na pevnou půdu pod kolama :) S registrační kartou Ondru nejdřív buzeruju po netu a pak si ji sám zapomenu vytisknout, takže sem to na poslední chvíli řešil na chalupě s černobílou tiskárnou (zaplať pánbůh někdo ji tam měl :) ). Vyrazil sem pozdě, ale "dovez" jsem s sebou hezký počasí. Teda aspoň na 5 minut :) Golf vypadal jak traktor od JZD, tak sem ho ještě umyl, než začalo zase pršet. S kamarádama sem se potkal celkem v hojném počtu, takže sraz až na počasí dobrej. Cenovka za vjezdný mi připadala dost, ale nikdo mě ke vjezdu nenutil, kdo chtěl, platil a jel dovnitř, kdo nechtěl, stál v blátě před kempem, takže sem se vrhnul dovnitř. Místo sem našel brzo dobrý, takže celodenní parking v Praze by mě vyšel na podobný peníze, tak co :))).
 • Dneska něco pro pobavení, hráli jsme s Duckem piškvorky (12.05.2004)
  Jak to dopadlo uz asi předvídáte, ale tohle asi nikdo nečekal :))
 • Ústí nad Labem - nadzemní garáže (28.04.2004)
  Fotogalerie ze srazu z garáží. Sraz byl drobátko nezvládnutý na odjezdu, kdy sem stál 20 minut ve frontě na výjezd z garáží. Aut bylo co do počtu hodně, co do počtu opravdu upravených už to bylo slabší. Počasí vcelku přálo, sněžit začalo až když jsme odjížděli ;) Takže co dodat, možná příště zorganizovat sraz na nějakém normálním parkovišti ;)
 • Rozkoš - TuningXCars sraz (30.09.2003)
  Tak sem přidávám galerii z Rozkoše, je poměrně rozsáhlá a dal jsem si tentokrát i práci s odstraňováním značek, takže doufám, že to majitelé ocení ;)
 • Můj Golf (3) (20.09.2003)
  Tak mám kárku zpátky z lakovwny, bohužel jak už asi víte, tak fotky těsne před lakem nemám, protože sem neměl s sebou digitála, ale mám prej fotoz na normálním kinofilmu takže to pak nascanuju ;)
 • Příbram 2003 (12.09.2003)
  Sice hoodně pozdě, ale přece sem dám pár fotek ;)
 • Můj Golf (2) (12.09.2003)
  Golfík putoval na dílnu, nyní v přestavbě, dám sem ale průběžná fotoz ;)
 • Můj Golf (29.04.2003)
  První fáze, pouze zadní světla a kola Brock B1 - nákladná, ale podle mě dobrá investice ;)

© 2005 - 2019 Dr.Diesel